تخلیه مواد غذایی موجود در این جوانه‌هاست که به دلیل حضور تعداد زیاد میوه خصوصاً در سال پر بار درخت در نزدیکی این جوانه‌ها رخ می‌دهد. در صورت کمبود مواد غذایی و عدم تغذیه درست، درخت قادر نیست تمام نیاز غذایی میوه‌ها را تامین نموده و لذا میوه‌ها در زمان پرشدن، یا از محتوای مواد غذایی موجود در جوانـه‌های سال بعد بهـره می‌گیـرند و یا مانـع از رسیـدن مواد غذایی به جوانه‌های سال بعد می‌شوند.

سه عنصر ازت، روی و بور، نقش کلیدی و بسیار مهمی در تقویت جوانه‌ها، تولید گل و گرده افشانی دارند.

 الف- بوی تند فضولات حیوانی را نمی‌دهد. ب- رنگ آن تیره است. ج- اطراف آن حشرات جمع نمی‌شوند.

 سم استارکل با دز مصرف ۷۵۰ گرم در هزار جهت کنترل سفید بالک قابل استفاده می‌باشد.

 بهترین زمان برای بالا بردن ذخیره غذایی درختان، پاییز است. در این مقطع زمانی بخش عمده‌ای از عناصر غذایی جذب شده توسط ریشه و نیز عناصر جذب شده توسط برگ‌ها در طی محلول‌پاشی، در سرشاخه‌ها و جوانه‌های گل ذخیره می‌گردند. افزایش غلظت عناصر در شاخه‌ها و جوانه‌های گل موجب افزایش مقاومت آنها نسبت به سرمای زمستانه و بهاره می‌گردد.

 کمبود آب و ایجاد تنش‌های آبی حتی برای یک دوره آبیاری در ماه‌های گرم سال، مهم‌ترین عامل ایجاد ضعف در درختان و جلب آفت به سوی آن‌ها می‌باشد.

 الف- استفاده از پیاز سالم ب- ضدعفونی پیازها قبل از کاشت ج- پرهيز از آبياري در تابستان د- آبياري‌هاي اول (قبل از گل) و دوم (بعد از گل يا زاج‌آب) به حد كافي و با دقت زياد انجام گيرد. ه- كنترل علف‌هاي هرز به صورت مکانیکی در موقع خواب تابستانه

 مویان‌ها از طریق کاهش کشش سطحی آب، افزایش خیس شوندگی برگ و افزایش سطح تماس سموم با سطح گیاه باعث افزایش جذب علف‌کش توسط علف هرز می‌شود.

جهت ثبت سفارش از طریق سایت، تماس تلفنی با واحد فروش شرکت و یا کارشناسان فنی منطقه اقدام گردد. سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۲ در سیستم ثبت گردند، در همان‌روز ارسال خواهند شد.

 لطفا با شماره‌ تلفن‌های شرکت ۹-۳۸۷۹۲۳۳۶-۰۵۱۳ تماس حاصل فرمایید.

 حشره کش تماسی گوارشی ایمونیت با دز ۳۰۰ سی سی در هکتار جهت کنترل کرم کارادرینا و قارچ‌کش سیستمیک امیننت با دز ۱ لیتر در هکتار جهت کنترل سفیدک پودری چغندرقند قابل استفاده می‌باشند.

 اواخر زمستان و اوایل بهار بهترین زمان نمونه برداری از خاک و بهترین زمان نمونه برداری از برگ درختان از اوایل تابستان تا اوایل پاییز می‌باشد.

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.