شرکت ترنم دشت توس، فعالیت خود را به‌عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات فنی شرکت بازارگان کالا در استان‌های خراسان از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده است و در حال حاضر با به‌کارگیری کارشناسان فنی متخصص مستقر در محل شرکت و همچنین کارشناسان بومی شهرستان‌های استان در زمینه ارائه نهاده‌های کشاورزی با کیفیت بالا در خدمت بخش کشاورزی است. موضوع فعالیت ما بهره‌وری کشاورزی است. ما با کشاورزانی در ارتباط هستیم که علاقمند به کاربرد کمتر کودهای شیمیایی، سموم و سایر نهاده‌ها می‌باشند تا با کمک یکدیگر در حفظ محیط زیست سهیم باشیم.
بذر

 چرا ترنم دشت ؟

شرکت ترنم دشت نماینده بازارگان کالا در استان های خراسان شمالی ، رضوی و جنوبی نزدیک به دو دهه با سابقه فعالیت در صنعت کشاورزی؛ بهره گیری از تجارب کارشناسان خبره؛ و تعاملات دوستانه با کشاورزان و دست اندرکاران این بخش، تمام تلاش خود را صرف شناخت عمیق ساز و کار و فرهنگ کشاورزی؛ مسائل و مشکلات کشاورزان و تبدیل کشاورزی به صنعتی سودآور و پایدار کرده است.
برای رسیدن به این منظور، شرکت ترنم دشت با تأمین بهترین و مؤثرترین کودهای آلی، زیستی و شیمیایی، سموم دفع آفات شیمیایی و غیر شیمیایی، بذور هیبرید تا به امروز تلاش می کند تا همچون گذشته ، به عنوان ارائه دهنده کالاهایی با کیفیت برتر به کشاوزران عزیز شناسانده شود.
ثمره این تلاش ها، افزایش کمی و کیفی محصولات مختلف کشاورزی در سراسر استان بوده که زمینه را برای توسعه جغرافیایی فعالیت های شرکت، ارتباط بیشتر با کارشناسان و کشاورزان و گسترش فعالیت در ارائه محصولات مختلف کشاورزی فراهم آورده است. این فعالیت ها شامل حضورکارشناسان مقیم؛ شناخت عمیق تر و دقیق تر مشکلات؛ آموزش کارشناسان جوان و کشاورزان؛ ترویج رایگان راه حل های دقیق؛ و معرفی محصولاتی منحصر به فرد و با کیفیت بالا برای افزایش سود آوری است.